Ostravské listopadání 2006

3. – 5. listopadu 2006

Ostravské Listopadání, které se konalo 3. – 5.11.2006, by se příhodněji mělo jmenovat Sněhopadání, ale na názvu až tak nesejde ;). Každopádně i přes toto nečekané a kruté severské počasí akce ČCE Ostrava vyvolala zájem a sjelo se tady spousta mládežníků a akcechtivých účastníků. V pátek večer jsme si společně zazpívali, zahráli celkem fyzicky náročnou, ale zábavnou seznamovací hru ;), a pak následovalo zamyšlení a společné ztišení. Vrcholem večera byla hra „Svíták 5x jinak“, při které se bavili jak diváci, tak účinkující. Člověk by nevěřil, kolik různorodých talentů se dá v našem seniorátu najít :D. A pozdní večerní hodiny se daly strávit ve V.I.P. čajovně.

Po sobotním prozření a pozření (snídaně ;)) se nacvičovaly pod vedením chlapců z Oder tři písničky na bohoslužby a vypadalo to slibně ;). A po obědě následovaly již očekávané hudební bloky. Letos se sjela spousta kvalitních interpretů: úžasný Tensing Orlová, skvělí manželé Tatarovi, slavná Pomněnka, dechvyrážející Syntax, kvalitní Adash, kreativní Mindenki a bombastická skupina Nad čarou. Volný čas mezi bloky se dal využít ke hraní her v tzv. „gejmrůmu“ a nebo se někteří jedinci nechali unést čerstvou nadílkou a pořádně si vyběhli užít sníh. Večer jsme vyrazili pořádně si zapařit na Stodolní 😉 do klubu Templ, kde měly koncert ještě dvě kapely: The Sing a Goro. Poté byla na programu zase čajovna, kde mnozí již únavou doslova padli :D.

A jak vypadalo nedělní dopoledne? Listopadání jsme zakončili společnými bohoslužbami a po rozlučce jsme se jednotlivě (nebo někdy i skupinkově) vraceli do svých hnízdeček ;). Všichni máme jistě spoustu nových zážitků a přátel a také se už těšíme na další shledání ;).

Aďa H.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *