Ostravské listopadání 2016

11. – 13. listopadu 2016

Ostravské Listopadání, hudební minifestival nejen křesťanských hudebníků, se uskutečnil opět druhý víkend v listopadu (11.-13.11.2016).

Listopadání začalo koncertem již tradičního interpreta s názvem Moby Dick. Sobotní dopoledne měl na starosti celocírkevní kantor Ladislav Moravetz, pod jehož vedením se připravoval hudební doprovod nedělních mládežnických bohoslužeb.

Sobotní odpoledne a večer patřilo jednotlivým hudebním interpretům či kapelám: Štěpán Janča, Šansonika a Noach. Večer jsme se koukali na film. Také páteční a sobotní večer jsme trávili v festivalovem PUBu hraním a jídlem dobrot.

Celé Ostravské listopadání pak tradičně ukončily nedělní mládežnické bohoslužby v  10 hod v Evangelickém Kristově kostele v Ostravě, po kterých následovala Seniorátní porada mládeže.

Ewa Jelinek